Riasztó Zabar

Riasztó Zabar

Riasztószerelés – Riasztó Zabar

Mostanában ez a legelterjedtebb és a legmegbízhatóbb felhasználásra kerülő beltéri védelem. A vezetékes rendszernél minden mozgás- és nyitásérzékelő, füstérzékelő, sziréna vezetékekkel kapcsolódik a riasztórendszer központhoz, ez segít csökkenteni a téves riasztásokat illetve a szabotázs lehetőségét. Ezeket a riasztórendszereket sokszor a felújítás alkalmával építjük be, illetve az új építésű ingatlannál már gyakran az építkezés alkalmával előkészítjük a vezetékezést és a belső munkálatok alkalmával a védőcsövezést is kialakítjuk. A kedvezőbb ár miatt, a vezetékes rendszerek elterjedtebbek az árban kicsit magasabb, vezeték nélküli riasztórendszereknél.

Ha nem tervezünk felújítást vagy éppen túl vagyunk már rajta, akkor is megoldható a vezetékes rendszer felszerelése. Ilyen esetben, figyelembe véve a helyi lehetőségeket, próbáljuk a legesztétikusabb módon megoldani a vezetékezést, ezt lehetőleg rejtve, illetve ha ez nem megoldható kábelcsatornában helyezzük el a kábeleket. Ahol lehetőség van rá, ott a padlástérben vagy álmennyezet feletti részben rejtjük el a vezetékeket.

Vezeték nélküli riasztórendszer – Riasztó Zabar

A vezeték nélküli riasztórendszer vagy más néven rádiós riasztó sok előnyös tulajdonsággal bír, ilyen a gyors felszerelhetőség, vezeték nélküli működés, könnyű bővíthetőség, kompromisszumok nélküli érzékelő elhelyezés. Nem kell kábelezni a központtól az érzékelőkig, mint a vezetékes riasztórendszerek esetén, így esztétikailag rendkívül jól kivitelezhető. Fontos szempont még az is, hogy átalakítás esetén könnyen és egyszerűen megoldható a teljes vezeték nélküli rendszer áttelepítése különösebb problémák nélkül. A jó tapasztalatok miatt egyre több vezeték nélküli lakásriasztó rendszert szerelünk fel ügyfeleink számára, ezt a folyamatot segíti, hogy a rádiós rendszerek árában is komoly csökkenés történt az elmúlt években, így szinte mindenki számára elérhetővé váltak. A rádiós érzékelők energiaellátását tartós elemek biztosítják, melyek jellemzően 1-2 évig képesek működtetni a rádiós eszközöket. Megfelelő karbantartással elkerülhetjük az elemek esetleges kimerülését, amelyre egyébként a riasztórendszer központi egysége is figyelmeztet minket.

Lakásriasztó Doba Lakásriasztó szerelés Pilis Lakásriasztó szerelése Kádárta Lakásriasztók Fűzfőgyártelep Lakásriasztók szerelése Gellénháza Riasztórendszer Csokvaomány Riasztórendszer szerelés Rábahídvég Riasztórendszer szerelése Harka Riasztórendszerek Bársonyos Riasztórendszerek szerelése Tiszapüspöki Riasztó Oszkó Riasztó szerelés Potyond Riasztó szerelése Bénye Riasztók Duka Riasztók szerelése Polgárdi Távfelügyelet Mezőmegyer