Riasztók szerelése Sorkifalud

Riasztók szerelése Sorkifalud

Riasztórendszer szerelés - Sorkifalud

Távfelügyeleti szolgáltatás - Sorkifalud

Árajánlatkérés

Riasztószerelés – Riasztók szerelése Sorkifalud

Mostanában ez a legelterjedtebb és a legmegbízhatóbb felhasználásra kerülő beltéri védelem. A vezetékes rendszernél minden mozgás- és nyitásérzékelő, füstérzékelő, sziréna vezetékekkel kapcsolódik a riasztórendszer központhoz, ez segít csökkenteni a téves riasztásokat illetve a szabotázs lehetőségét. Ezeket a riasztórendszereket sokszor a felújítás alkalmával építjük be, illetve az új építésű ingatlannál már gyakran az építkezés alkalmával előkészítjük a vezetékezést és a belső munkálatok alkalmával a védőcsövezést is kialakítjuk. A kedvezőbb ár miatt, a vezetékes rendszerek elterjedtebbek az árban kicsit magasabb, vezeték nélküli riasztórendszereknél.

Ha nem tervezünk felújítást vagy éppen túl vagyunk már rajta, akkor is megoldható a vezetékes rendszer felszerelése. Ilyen esetben, figyelembe véve a helyi lehetőségeket, próbáljuk a legesztétikusabb módon megoldani a vezetékezést, ezt lehetőleg rejtve, illetve ha ez nem megoldható kábelcsatornában helyezzük el a kábeleket. Ahol lehetőség van rá, ott a padlástérben vagy álmennyezet feletti részben rejtjük el a vezetékeket.

Vezeték nélküli riasztórendszer – Riasztók szerelése Sorkifalud

A vezeték nélküli riasztórendszer vagy más néven rádiós riasztó sok előnyös tulajdonsággal bír, ilyen a gyors felszerelhetőség, vezeték nélküli működés, könnyű bővíthetőség, kompromisszumok nélküli érzékelő elhelyezés. Nem kell kábelezni a központtól az érzékelőkig, mint a vezetékes riasztórendszerek esetén, így esztétikailag rendkívül jól kivitelezhető. Fontos szempont még az is, hogy átalakítás esetén könnyen és egyszerűen megoldható a teljes vezeték nélküli rendszer áttelepítése különösebb problémák nélkül. A jó tapasztalatok miatt egyre több vezeték nélküli lakásriasztó rendszert szerelünk fel ügyfeleink számára, ezt a folyamatot segíti, hogy a rádiós rendszerek árában is komoly csökkenés történt az elmúlt években, így szinte mindenki számára elérhetővé váltak. A rádiós érzékelők energiaellátását tartós elemek biztosítják, melyek jellemzően 1-2 évig képesek működtetni a rádiós eszközöket. Megfelelő karbantartással elkerülhetjük az elemek esetleges kimerülését, amelyre egyébként a riasztórendszer központi egysége is figyelmeztet minket.

Lakásriasztó Hosszúhát Lakásriasztó szerelés Szentendre Lakásriasztó szerelése Alattyán Lakásriasztók Rudabányácska Lakásriasztók szerelése Kállósemjén Riasztórendszer Vezseny Riasztórendszer szerelés Tolna Riasztórendszer szerelése Hont Riasztórendszerek Rábacsécsény Riasztórendszerek szerelése Egercsehi Riasztó Vasas Riasztó szerelés Szalánta Riasztó szerelése Sajósenye Riasztók Jászkisér Riasztók szerelése Nyírpilis Távfelügyelet Szegerdő